Wczasy nad rzeką czarną w Sielpi

flavored coffee online
Jedną z godnych zainteresowania propozycji rekreacyjnych jakie proponuje województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi.

Położone na Wzgórzu Koneckim w sąsiedztwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe gwarantują niezwykle piękne walory przyrodnicze.

Roztaczające się wokół Sielpi aromaty olejków sosnowych tworzą niespotykany mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy układu oddechowego.
Goście odwiedzający Sielpię, którzy cenią aktywną formę urlopu mogą bez kłopotu zorganizować sobie dużo wycieczek do najatrakcyjniejszych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do ciekawych miejsc, które koniecznie warto odwiedzić należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, szczyt Łysicy a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin. Na turystów wypoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznakowane trasy rowerowe, które prowadzą po tajemniczych ostępach leśnych Wzgórza Koneckiego.Urlop w ośrodku położonym w Sielpi to doskonała oferta dedykowana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i seniorów. Nie licząc możliwości wypoczynku na pięknej plaży i kąpieli w zbiorniku Czarnej Koneckiej mogą liczyć na dużo interesujących atrakcji, które umilają im pobyt nie jedynie podczas upalnych, ale nawet deszczowych dni.
Bardzo dobrą ofertę dla turystów doceniających komfortowy wypoczynek z dala od gwaru miejskiego z pewnością stanowić mogą domki letniskowe znajdujące się tuż przy Zalewie Czarnej Koneckiej. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu gwarantują wymagane warunki lokalowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już warto zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję dobrej bazy lokalowej podczas nadchodzącego urlopu..
<< Poprzedni